Örnek dairemizi canlı gezebilirsiniz.

TekTuşla
Sanal Daire

3D Lidar teknolojisi yardımıyla dairelerinizin gezilebilir Dijital İkiz’lerini yaratıyoruz. Bu sayede çok az sapma payı ile, gerçek ölçülere en yakın kat planınızı hızlıca çıkartıp, mobilyalar ve parkeler gibi görsel materyaller ile doldurabiliyoruz. 

Müşterilerinize gerçek anlamında “Sanal Daire”  deneyimi yaşatmak artık TekTuşla!

Anahtar
Teslim

Öne Çıkan Çözümlerimiz

Dijital İkizleştirme

Mobil App üzerinden Lidar Sensör‘ü olan iPhone veya iPad kameraları ile mobilyalı veya mobilyasız dairelerinizi tarayabilirisiniz. Bu sayede Dairelerinizdeki Duvar’lar, Kapı’lar ve Pencere’ler ölçüleri ile birlikte gerçek zamanlı oluşacaktır. Sonrasında TekTuşla modeli bizimle paylaşmanız yeterli.

3D Kat Planı

Dijital İkizleştirme sürecinden sonra; modelinizi revizyondan geçirerek; materyal kullanımı için optimize ediyoruz, AR/VR görüntülenme için boyut ve açı ayarlarını düzenliyoruz. Son olarak da 3D sahneniz için gelişmiş Işıklandırma ve Post-Process Effect’lerimiz ile dairenizi Web’de incelenebilir hale getiriyoruz. Kat planınız artık 3D olarak web sitesine eklenmeye hazır. Tebrikler!

360 Panorama

360 Panorama oluşturmak için artık fiziki bir dairenin içerisinde fotoğraf veya video çekmek zorunda değilsiniz. Dijital İkiz modeliniz içerisinde ister mobilyalı ister mobilyasız farklı odalardan 360 çıktılar alabiliyoruz. Bunları Sanal Daire içerisinde ayrıca sergileyebiliyoruz veya sitenizde kullanmanız için sizler ile paylaşabiliyoruz.

Mobilya ve Doku Tasarımı

İnternet sitenizde paylaşabileceğiniz 3D Kat Planı uygulamamıza ek olarak; özel materyaller ve mobilyaların kullanıldığı bir deneyim de sunuyoruz. Mobilyalı dairelerinizi benzer ürünler ile donatabiliyoruz. Boş dairelerinizi ise iç mimaride usta ekibimiz ile sıfırdan tasarlıyoruz.

Gerçekçi Render

Sanal Dairenizi daha da gerçekçi görseller ile destekleyebilmeniz ve müşterinize görselliği en üst düzeyde deneyimletebilmeniz için Static Render hizmetini de sisteme dahil ettik. Her oda için istediğiniz 1 açıdan yüksek kalite Render’ı deneyiminizin içerisinde müşterilerinize sunabilrisiniz.

Sanal Daire

Sanal Daire’nizi gerçekçi mobilyalar ve özel mimar dokunuşları ile tasarlanmış sanal bir dünyada hayal edin. Dairenizi gezmek isteyen müşteriler anında mobil, tablet veya bilgisayar yardımıyla gerçek dairenizin Dijital İkizi’ni gezebilir ve detaylı görseller ile gerçek daireyi inceleyebilir.