TekTuşla Hazır veya Özel Siteler

İster hazır temalardan istediğinizi seçin, isterseniz tamamen sıfırdan size özel bir tema yaratalım. En güzel avantaj ise hangi paketi seçerseniz seçin temel teknik ihtiyaçları düşünmenize gerek kalmaz. Tüm kurulumları biz yaparız siz de yeni sitenizin tadını çıkartırsınız.

"Tüm Teknik Detayları Unutun. Bir Web Sitesi İçin Gerekli Temel İhtiyaçlar Hazır Gelir!"

TekTuşla Web Tasarım

Hazır Site

Kurumsal-Kişisel maillerinizi kullanabileceğiniz Mail Server’dan İletişim Formu modüllerine, her şey dahil hazır siteler. İster bireysel projeleriniz için ister kurumsal sayfalar için bütçe dostu ideal çözüm.

TekTuşla Site

Blog sitesinden Portföy sitesine, kurumsal siteden bireysel sitelere, tüm ihtiyaçlar için bir site düşünün. Üstelik Kolay İçerik Paneli ile anında yeni içerik yükleyin ve içerisinde temel ihtiyaçlara ek özel modülleri sayesinde sitenizi bir adım öteye taşıyın.

İster tasarımını sevdiğiniz bir site seçin, isterseniz hayalinizdeki sitenizi bize anlatın. Ekibimiz tam istediğiniz siteyi sizin için butik olarak yaratabilir. Bir sitenin olmazsa olmazı Hosting, SSL, Mail Server gibi tüm temel ihtiyaçlar da her pakette olduğu gibi yine sizler ile.