2021 Web-Tasarım
Trendleri'ni Yakalayın!

"Kolay Kullanım Paneli" ve "Hazır Tema" kavramının söylendiği kadar kolay olmadığının farkındayız. 
TekTuşla sitenizi de, özel dokunuşları da biz tasarlıyoruz. Siz de markanıza odaklanıyorsunuz.

3D Tasarımlar

İster hazır objeler kullanın, isterseniz sizin için özel olarak tasarlayalım.

Sitenizde kullanabileceğiniz 3D objeler sayesinde Işık, Çekim Açısı gibi detaylar ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tamamen bilgisayar ortamında üretilen “Mockup” dediğimiz ürünler ile diğer sitelerden hemen ayrışırsınız.

Glassmorphism

Blur Efekt, Contrast Renk... Camsı Objeler!

Apple firmasının önderliğinde sıkça gördüğümüz şeffaflık efektleri kendine bir çok websitesinde yer buldu. Kart tasarımlarından ürün görsellerine, sıkça kullanılan Glassmorphism artık TekTuşla sizinle.

Bulanık Renkler

Özellikle Arkaplan İçin İdeal

Çok fazla sitede arkaplanın altında çok hafif görünen ama çok renkli detaylar fark ettik. Bu detayları sizin sitenizde de kullanarak kullanıcılara vermek istediğiniz duyguyu daha net ifade edebileceğimize inanıyoruz.

Geometrik İskeletler

geometriyi kullanmaktan korkmayın

Daha kompleks şekiller ile sitenize özel dokunuşlar katabilir ve ilgi çekebilirsiniz. Bu sayede kullanıcı sitenizde gezerken sıkılmadan içeriklerinizi tüketebilir ve sitede kalma sürelerini arttırısınız

İllüstrasyon

Bazen Kelimeler Yetersiz Kalır

Anlatmak istediğiniz içeriğe uygun özel illüstrasyonlar ile kullanıcı deneyimini bir kademe daha yukarıya taşıyın. Neredeyse sınırsız olanağı olan illüstrasyon dünyasında elbet size uygun bir tasarım bulunur.