TekTuşla A'dan Z'ye E-Ticaret Çözümleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Çözümlerimiz

Premium Temalar

Pazaryeri Entegrasyonu

Sattıkça Öde

Hazır ERP

iyzico Sanal POS

QR Kargo Takip

Google Cloud Server

TekTuşla Reklam

Sınırsız Ürün Listeleme

Farklarımız

Satış

iyzico Güvencesi

Müşterileriniz sitenizde iyzico güvencesi ile hızlıca alışveriş yapabilir. Bu sayede ödeme ekranında satışa dönüşümü arttırırsınız.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri stok ve fiyat entegrasyonu sayesinde anında bütün ürünlerinizi tüm pazaryerlerine aktarabilir ve tek panelde yönetebilirsiniz.

Premium Temalar

Kullanıcı dostu temalar ile sitenizi istediğiniz gibi dekore edebilir, özel ek bloklar ile hazır temaları özelleştirebilirsiniz.

Pazarlama

TekTuşla Reklamlar

Alanında uzman reklam ekibimiz ile anında bütçenizi girerek reklam vermeye başlayabilirsiniz. Ürün odaklı Dinamik Remarketing reklamları ile satışa dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz.

3D Ürün Tasarımı

Ürünlerinizi 3D Tasarımlar ile replike ederek gerçekçi sahneler yaratabilirsiniz. Profesyonel çekim yapmak yerine bu yöntem ile hızlı şekilde ürün fotoğraflarınızı oluşturabilirsiniz.

Google Analytics

Hazır Google Analytics kurulumu sayesinde ziyaretçilerinizin davranışlarını inceleyebilir ve satış/pazarlama stratejinize yön verebilirsiniz.