TekTuşla Reklamlar

Reklamlarınızı birçok farklı model ile Premium yayıncılarda (Mynet, Ekşisözlük, Haber Siteleri vb.) gösterebilirsiniz. Bu sayede normalda çok yüksek bütçeler harcayıp reklam verebileceğiniz bu sitelerin tamamına kendi bütçenizi belirleyerek reklam verme şansı yakalarsınız.

Marka Bilinirliği (Branding)

Premium yayıncılara istediğiniz bütçelerde reklam verebilmenizin yanında bol gösterim ve çok kitle kırılımı yapmadan marka bilinirliği reklamları gösterebilirsiniz. Bu sayede markanız Premium markalar ile anılarak değerinize değer katarsınız.

Sosyal Medya Reklamları

Instagram, Facebook, YouTube gibi mecralarda doğru reklam vermek ve reklamlarınızı yönetmek artık TekTuşla hızlı ve eğlenceli. Tek yapmanız gereken hedef kitleniz ve reklam tasarımınızı bize iletmek. Tüm teknik detaylar TekTuşla hazır.

Reklam tasarımında alanında uzman ekibimiz özel reklam temaları ile size hizmet vermeye hazır.

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Yeniden pazarlama, satışları artırmanın inanılmaz etkili bir yoludur. Ayrıca, web sitesi trafiğini hedefleyen, son derece popüler ve etkili bir çevrimiçi reklamcılık yöntemidir. Sitenize gelenleri ilgi alanlarına göre ayrıştırabilir ve her ilgi alanına farklı tasarımda reklamlar göstererek dönüşüme direk müdahale edebilirsiniz.

Dinamik Yeniden Pazarlama

Normal yeniden pazarlama reklamlarından farklı olarak reklamlarınızın tasarımı için zaman ve bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Sitenize eklenecek bir kod sayesinde müşterilerinizin sitenizde ilgi gösterdiği ürüne, hizmete göre otomatik oluşturulan reklamlar TekTuşla hedef kitlenize ilgili reklam gösterebilir.

Native Reklamlar (Habermiş Gibi)

Habermiş gibi görünen reklamlar ile hepimiz karşılaşmışızdır. Siz de vurucu, ilgi çekici reklam tasarımları ile anında müşterinizin dikkatini çekebilir ve sitenize gelmelerini sağlayabilirsiniz. Sitenize geldiklerinde vereceğiniz vaat ile de müşteriyi dönüşüme çevirebilirsiniz.

TekTuşla Programmatic Hakkında Bilgi Almak İster Misin?