Instagram Ads

Instagram uygulaması üzerinden vereceğiniz reklamlarda gerçek hedefleme optimizasyonlarına erişemezsiniz. Sevdiğiniz güzel görünen ve farklı formlardaki Instagram reklamları Facebook Ad Manager üzerinden yönetilmelidir ve optimizasyon ile performans doğru orantılı çalışır.

Story Reklamları

Ortalama günde 500 milyon hesap Story izleyerek vakit geçiriyor. 2 Story arasında çıkan reklamlar marka bilinirliği açısından çok verimli bir modeldir. Performanstan ziyade bol gösterim odaklı ilerleyebileceğiniz reklamları artık TekTuşla verebilirsiniz.

Banner Reklamları

Banner reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi sosyal medyada arttırabilir, detaylı hedefleme ve optimizasyonlar sayesinde reklamlarınızı gerçek ilgili kişilere gösterecek optimizasyonları TekTuşla bize bırakabilirsiniz. Bu süreçte siz ürününüzü geliştirin, reklamınızı biz yönetiriz.

Video Reklamları

Sosyal Medya günümüzün en aktif alışkanlıkları arasında. Video ise günümüzde en çok tüketilen modeller arasında. Sosyal Medyada kısa ve etkili videolar sayesinde müşterilerinize her mecrada o mecranın popülaritesine uygun modeller ile gitmiş olursunuz.

Koleksiyon Reklamları

E-Ticaret sitelerinin yoğun kullandığı ama hizmet sunan firmaların da talep ettiği koleksiyon modeli ile Instagram Pixel kodunu sitenize ekleyip sitenizde gezen kullanıcılara ilgi alanlarına göre dinamik değişen reklamlar gösterebilirsiniz. 

İletişim

Formu doldurarak bilgi alabilirsin