Google Artık Bir Alışkanlık

TekTuşla alabileceğiniz Google reklam bütçelerinde tüm yayın, optimizasyon, bütçe yönetimi gibi konular artık bizim kontrolümüzde. Bu sayede siz ürün ve hizmetlerinizi iyileştirmeye odaklanırken biz de reklamlarınızı en iyi şekilde yönetiyoruz. Üstelik düşük hizmet bedelleri ile ekonomik bir ortam sunuyoruz.

Search Reklamları

Dünyada günde ortalama 5.600.000.000 Google araması gerçekleştiriliyor. Evet 5.6 milyar. Bu aramalar içinde sizin için doğru hedef kitleyi bulup onlara reklam göstermeniz biraz zor olabilir, çok az. TekTuşla kelime hedeflemeden optimizasyona her zaman yanınızda.

Display Reklamları (GDN)

Google reklamlarına açık olan tüm web sitelerinden oluşan bir havuz düşünün. İşte GDN sayesinde bu havuzda yüzen hedef kitle olabilecek kişileri sizin için filtreliyor, reklamları optimize ediyor ve bütçenizi en doğru şekilde harcamak için çalışıyoruz.

Video Reklamları

Sanılanın aksine Google Video Reklamları sadece YouTube reklamları anlamına gelmez. Reklamınız isterseniz haber sitelerinde haber okurken sağ altta, paragraf arasında veya Video gösterimine açık herhangi bir bölgede de yayınlanabilir. 

Shopping Reklamları

Google arama motorunda bir ürün ile ilgili arama yapıldığında Alışveriş kategorisinde görüntülenen, arama sonuçlarından bağımsız sağ tarafta ürünler görünen reklam modeli ile müşteri veya potansiyel müşterilerinize ulaşmak çok kolay ve hesaplı.

Reklam Raporlama

Google Reklam harcamalarınız ile ilgili kampanya bazlı ROI, Geri Dönüşüm Oranları gibi raporlamaları hazırlıyoruz. Bu sayede yaptığınız harcamanın nereye ne kadar yapıldığını ve ne kadar geri dönüş alındığını görüntüleyebileceğiniz şeffaf bir dökümana sahip olmuş oluyorsunuz.

İletişim

Formu doldurarak bilgi alabilirsin