Facebook Ads

Facebook Ad Manager üzerinden kampanya düzenlemek, doğru hedef kitleyi oluşturmak, Facebook pixel kod ile site ziyaretçi verisini kitle olarak reklama dahil etmek gibi tüm optimizasyonları sizin için yapabiliriz. TekTuşla sadece reklam bütçenizi seçin teknik işlemleri biz gerçekleştirelim.

Form Reklamları

Facebook ve Instagram üzerinde hedef kitlenize gösterebileceğiniz form reklamları sayesinde potansiyel müşterilerinizin sitenize gelmeden iletişim bilgilerini alabilirsiniz. Instagram hesabı üzerinden açamayacağınız bu reklam modelini yönetmeyi TekTuşla profesyonellere bırakın.

Banner Reklamları

Banner reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi sosyal medyada arttırabilir, detaylı hedefleme ve optimizasyonlar sayesinde reklamlarınızı gerçek ilgili kişilere gösterecek optimizasyonları TekTuşla bize bırakabilirsiniz. Bu süreçte siz ürününüzü geliştirin, reklamınızı biz yönetiriz.

Slideshow Reklamları

Sosyal Medya günümüzün en aktif alışkanlıkları arasında. Video ise en çok tüketilen medya ürünü. Slideshow reklamları video reklamları gibi interaktif ama takip gerektirmeyen bir reklam modelidir. Bu sayede potansiyel müşterilerinize birkaç görsel ile ulaşabilir ve ilgilerini çekebilirsiniz.

Kaydırmalı Reklamlar

Dinamik içerik sayesinde potansiyel müşterilerinize farklı seçenekler sunarak ilgi alanlarına girme ihtimalinizi arttırın. Hangi ürün veya hizmetinize tıklanırsa ilgili detay sayfasına yönlendiren reklamlar sayesinde dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.

İletişim

Formu doldurarak bilgi alabilirsin