TekTuşla
Mutlu Olanlar

Farklı sektörlerde hizmet verdiğimiz, butik hizmetimizden mutlu olmuş ve bize referans olacak, müşteriden ziyade dostluklarımızın bir kısmını sizin için detaylandırdık.

Anahtar
TESLİM

Butik Hizmetler

UI & UX

Almanya'da yayına girecek olan website için UI & UX çalışmaları, renk paleti ve site içi elementler sıfırdan tasarlanmıştır.

Reklam

Bakırköy/İstanbul'da Mayıs 2022'de açılan yeni otelleri JW Marriott Istanbul Marmara Sea'nin İstanbul Geneli Programmatic reklamları yönetilmiştir.

UI & UX

oktaykaynarca.com web sitesi için UI & UX çalışmaları yapılmış ve Mock-Up tasarımlar desteklenerek butik dokunuşlar ile hayata geçmiştir.

Sepetsiz E-Ticaret

Celebrity Make-Up Artist Influencer Hamiyet Akpınar için sepetsiz E-Ticaret (Affiliate) sitesi tasarlanmış ve Anahtar Teslim panel ile birlikte yayınlanmıştır.

3D Render

Firmanın Mekanik Tasarım ekibi ile ortak çalışılarak 3D Drone Modellenmiş, site içerisinde kullanılan Photorealistic Render'lar tasarlanmıştır.

Shopify

2021 sonuna kadar Tema tasarımı, ürün yönetimi, panel eğitimleri ve 3. parti firma entegrasyonları yapılmıştır.

WooCommerce

2021 sonuna kadar WooCommerce altyapısı ile Sepetsiz E-Ticaret (Affiliate) sistemi tasarlanmış, ürünler ve içerikler yönetilmiştir.

Logo - Kurumsal Kimlik

Logo, Font, Pattern ve bu tasarımların çeşitli alanlarda kullanım kurallarını içeren kılavuz niteliğindeki Kurumsal Kimlik çalışması yapılmıştır.

Kurumsal Site

Kurumsal tanıtım ve hizmetlerin paylaşıldığı site sıfırdan Anahtar Teslim tasarlanmış ve dinamik animasyonlu satış sayfası oluşturulmuştur.