Formu Doldurun Demo Sitenizi Hemen Oluşturalım

Tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz Hazır Site paketi ile ilgili iletişim formunu doldurarak tarafımıza iletmek. Ekibimiz ilk fırsatta sitenizin demosunu size iletecektir.

Startup

Kampanya bazlı, ürün/hizmet tanıtımı odaklı siteler

Mini TekTuşla

Blog, Portfolio, esnek tema blokları isteyen siteler

TekTuşla

Bol modül hediyesi ile masraftan kaçınmayacaklara özel

Temel ve İleri İhtiyaçlarınız TekTuşla

Web Tasarım, Reklam, Reklam Tasarımı gibi ileri ihtiyaçlar içinde temel ihtiyaçlardan kaçınmayarak malzemeyi bol kullandık. Teknik hiçbir şey ile ilgilenmeden hemen sitenizi kurabilirsiniz.

Hosting, SSL, Yedekleme, Google Analytics, Kolay Kullanım Paneli ve daha birçok özelliğe her pakette sahip olabilirken, Canlı Video alt yapısı, WhatsApp chat baloncuğu gibi ek modüller ile sitenizi geliştirebilir ve müşterilerinizle birebir iletişimde olabilirsiniz.

Deneyimli reklam kadrosu sayesinde hedef kitlenizi oluşturmak, doğru reklamlar göstermek, bütçenizi geri dönüşümü yüksek yerlere harcamak üzerine kampanyalarınızı optimize etmek gibi dertleri unutun. İlk kez sitenizin hizmetini aldığınız yerden reklam hizmeti de alabileceksiniz.

Reklamlar için her ay yenileri eklenen reklam tasarımları. Sayfalarınıza eklemek istediğiniz ek bloklar. Sitenize eklemek istediğiniz ek sayfalar. Hepsi ve daha fazlası TekTuşla hizmetinizde.

TekTuşla Formu Gönder Demo'yu Kap

*Sınırlı Sayıda