TekTuşla E-Ticaret'e Hazır Mısın?

Hızlı, modern ve responsive temalarımız ile E-Ticaret sitenizi dünyaca ünlü WooCommerce altyapısı üzerine kurarak, size TekTuşla internette satış yapabileceğiniz hayalinizdeki siteyi sunabiliriz.

Özel Temalar

Ek Modüller

Google Analytics

Ekonomik Fiyatlar

Entegrasyona Hazır

Özel Temalar

Tüm Hazır Temalara Erişim

E-Ticaret sitenizi kurarken E-Mağaza’nızı en iyi şekilde sunmak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden tema konusunda size bol seçenek sunarak tüm temaları kullanımınıza açıyoruz. Dilerseniz size özel tema yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek Modüller

Sitenizi Ek Modüller ile Geliştirin

WhatsApp Chat Baloncuğu, Canlı Bağlantı, Canlı Chat, Chat Bot gibi birçok ek modül sayesinde sitenizi geliştirebilir, müşterileriniz ile iletişime geçebilir, pazarlama gücünüzü arttırarak daha çok satış yakalama şansı yakalarsınız.

Google Analytics

Temel E-Ticaret Kurgunuz Bizden

Temel analiz kurgularınızı sizin için optimize ederek gerekli incelemeleri yapmanıza yardımcı oluyoruz. Sitenizdeki müşteri davranışları hakkında daha fazla bilgiye ulaşarak pazarlama taktiklerinizi geliştirebilirsiniz. Daha detaylı raporlama için de aylık ödemeli yöntem ile ileri analiz kurgusunu profesyonellere bırakabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

TekTuşla E-Ticaret Tam Size Göre

Sıfırdan bir E-Ticaret sitesi kurmaya başladığınız an Domain, Hosting, SSL, Hizmet Bedelleri, Entegrasyon Bedelleri, Ek Modüller ve daha birçok gider sizi kendi sitenizi kurmaktan caydırabilir. Fiyatları olabildiğince kullanıcı dostu tutarak sizi E-Ticaret yapmaya bir adım  daha yaklaştırmak istedik.

Entegrasyona Hazır

WooCommerce Ayrıcalığı ile Tanışın

Dünyaca ünlü WooCommerce altyapısı size TekTuşla hızlı entegrasyonlar sunar. iyzico firması başta olmak üzere birçok firma artık WooCommerce ile entegre çalışabilir. Modüler yapı sunan WooCommerce sistemi ve TekTuşla avantajları birleşince tüm teknik detaylar ortadan kalkar ve satışlarınızın keyfini çıkartırsınız.

TekTuşla E-Ticaret Hakında Bilgi Alabilirsiniz