TekTuşla
Dinamik Render

Projelerinizi sunarkan Statik Render görselleri yerine, Işık açılarını gerçek zamanlı kontrol edebildiğinizi; koltuk, parke ve benzeri materyalleri değiştirebildiğinizi, avatar ile peyzajı ve projenizi gerçek zamanlı gezdiğinizi hayal edin.

TekTuşla kalitesinde sunumlar ile aklınızdan geçen sahneyi hayata geçirebilirsiniz.

Anahtar
Teslim

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Dinamik Güneş Aktörü

Güneşin Konumunu Projenize uygun olarak ayarlayabildiğimiz için güneş açısını dinamik olarak hareket ettirmenize olanak sağlıyoruz. Bu sayede; yarattığımız Sabah-Öğlen-Akşam sahnelerini TekTuşla anında hayata geçirebilirsiniz.

Materyal Değiştirici

Parkeleri, Mermerleri, Koltukları, kısaca alternatifi olan tüm iç mekan ve dış mekan Asset’lerini TekTuşla değiştirebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Statik Görsel ve Video Render çalışmalarından en ayırt edici özelliklerimizden bir tanesi olan Materyal Değiştirici ile tüm varyantlı tasarımları hayata geçirmek artık çok kolay.

Obje Değiştirici

Sahnenizde kullanmak istediğiniz farklı Mutfak Takımları olabilir, farklı Oturma Odası Takımları olabilir, ya da sadece bir adet lamba değiştirmek de istiyor olabilirsiniz. Bütün bu alternatifleri Işık ve Gölge ön işlemelerine gerek duymadan gerçek zamanlı görselleştirebilirsiniz. Üstelik yine hepsini TekTuşla gerçekleştirebilirsiniz.

360 HDRI Görsel

Projenizin gerçek lokasyonunda çektiğiniz 360 Drone veya Kamera görsellerinizi kullanarak, avatarınız ile dışarıya baktığınızda gerçekçi konum deneyimi yaşatabiliyoruz. Bu özelliğimizi daha da ileriye taşımak isteyenler için Gece ve Gündüz farklı çekimleri de TekTuşla değiştirebiliyoruz.

RTX Işık Desteği

Spot, Yüzeysel, Noktasal, Güneş olmak üzere 4 adet ışık aktörlerimizin her biri de isterseniz RTX desteğine hazır. Daha da gerçekçi yumuşak gölgeler, sahnedeki modeller üzerinde daha da doğru ışın analizi, hepsi ve daha fazlası hem de gerçek zamanlı…