TekTuşla Sitenizde Canlı Chat
Şimdi %10 İndirimli

Sitenizde gezen kullanıcılar ile direk temas kurabilir, siz yokken size not bırakmalarını sağlayabilir, birebir ilgili kitlenizin sorularını yanıtlayabilirsiniz. Özellikle bir ürün tanıtmak isteyenler için ideal bir pazarlama aracına dönüşebilecek Canlı Chat Yazılımı Çok özel fiyatlar ile TekTuşla.

Birebir İletişim

Mobil Uygulama

Akıllı Tetikleyiciler

360 Derece Canlı Destek

Sitenizde Canlı Destek

TekTuşla Canlı Chat birçok ziyaretçiyle aynı anda sohbet edebilmenizi sağlar, ki bu telefonda imkansızdır. Uygulama takımınızın üretkenliğini artıracak ve günlük işlerinizi kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir.

Sitenizde Kimlerin Ne Yaptığını Anında Görün

Kimin ziyaret ettiğini, neye baktığını ve nereden geldiğini görün. Ayrıca sitenizde gezinen birini sohbete davet edebilirsiniz!

Ziyaretçilerinizi sitenizde tutamıyor musunuz? Akıllı tetikleyicilerle onlara yaklaşın! TekTuşla Canlı Chat ile yapılan milyonlarca sohbetlerin neredeyse %70’i akıllı tetikleyiciler sayesinde başlıyor. Tıpkı bir mağazaya girdiğinizde karşılanmanız gibi, bu şekilde arkadaşça bir karşılama ziyaretçinizin hoşuna gidecektir ve onun müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır.

Eğer ziyaret edilmiş sayfaların sayısı 3’e eşitse
ve şu an bulunduğu sayfanın başlığı “en iyi şemsiyeler” ise ve
sayfada geçirilen süre 10 saniyeden fazla ise
… şu mesajı göster:

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz