TekTuşla
3D Render

TekTuşla 3D Render

Işık Türleri

Spot

Güneş

3 Nokta Aydınlatma

Materyal Türleri

Hazır Kütüphaneden Çekildi

Hazır

Önceden hazırladığımız materyaller arasından modelinize en uygun olanı seçiyoruz. Bu sayede ürünün gerçek dokusuna en yakın görünümü, daha uygun maliyette elde edebiliyorsunuz.

Dalga Grafiği İle Oluşturuldu

Jeneratif

Matematiksel hesaplamalar ile bilgisayar ortamında yaratılan dokuların Metalik, Yansıma, Plastik, Renk, Pattern gibi verileri düzelenir. Bu sayede ürününüzde kullanılan materyale en yakın sonuç elde edilebilir.

Kaya Taranarak Oluşturuldu

PBR

Materyaliniz yüksek çözünürlük görsel ve tarama verileri sonucu tamamen ürününüz veya doku örnekleriniz üzerinden gerçek zamanlı oluşturulur. Gerçeğe en yakın ama en zorlu metoddur.

Sahne Türleri

Ön

Tek noktadan verilir ve yumuşak gölgeler yaratır. Genellikle ürün hatlarının ön planda olduğu, ilgi çekici detay sahneleri yaratmak ve materyal detay çekimlerinde kullanılır.

Isometric

Tek noktadan verilir ve çok kuvvetlidir. Spot'tan farkı büyük, koyu ve keskin gölgeleridir. Genellikle Artistic çekimlerde uzun ve belirgin gölge kullanımı için tercih edilir.

Arka

3 noktadan verilir ve ışık hakimiyeti en yüksek seviyededir. Ürünün detay çekimlerinden çok genel çekim açıları ve belirginlik için kullanılır. En profesyonel ve yaygın ışıklandırmadır.